بارگذاری...

وحدت آوران پوینده

مجموعه وحدت آوران پوینده یک هولدینگ مرکزی بوده و در بخش های مختلف  با تیم های حرفه ای اقدام به تاسیس واحد های اقتصادی نموده است.

آدرس: قزوین، خیابان امام خمینی (ره)
تلفن:02833362222
ایمیل: info@vahdatavaran.ir

دل نوشته

دل نوشته

به عادت همیشگی هنگام شروع دوره های آموزشی تخصصی بازاریابی از نیازهای اساسی جامعه و مبحث هرم مزلو ( مازلو ) شروع می کردم و در دوره اخیر هم بدین طریق عمل کردم .

گفتم :
کف خواسته های هر فرد نیاز زیستی است
در مرحله دوم نیاز امنیتی است که به نظر من این مورد هم در طبقه اول خواسته های انسان باید جا می گرفت ، اگه امنیت نباشد چگونه تن به زیست خود میتواند ادامه دهد.
در مراحل بعدی است که نیازهای اجتماعی ، نیازهای احترام و در نهایت نیاز به آموزش و خود شکوفایی مورد بررسی قرار میگیرد
و وجودشان لازم شمرده میشود.
ادامه تدریس برایم سخت شد. می اندیشیدم که
با فرض قبول نظریه مازلو
در وضعیت کنونی جامعه چه کسانی موجب این امنیت هستند؟چه فرد یا سازمانی است که شبانه روز تلاش میکند و امنیت را برای من مدرس و شمای تاجر و کاسب و کارمند فراهم میکند؟
در سرتاسر دنیا با دشمنان این آب و خاک مبارزه میکنند؟
دوست عزیز من ، فارغ از هر گونه جناح بندی های سیاسی و خطی اگه امنیت نداشتیم یک لحظه میتوانستیم به کار خود ادامه دهیم تا کسب حلال داشته باشیم ؟
نگاه درست و دقیق به شهدای سوریه و شهدای سپاه که حافظ مرزهایمان هستند. نشان میدهد که من و تو فقط در سایه این رشادت ها و دلیری هاست که میتوانیم کسب درآمد کنیم .
مجاهدان که از جان خود گذشتند تا ما به نیازهای مادی و معنوی خود دست پیدا کنیم .
اگر شعار میدهیم که راهشان پر رهرو باد ! در اصل میخواهیم آسایش خود را تضمین کنیم .
مجاهدت آنان را ارج بنهیم و بدانیم که کارشان بسیار والا و بزرگ تر از تفکر افرادی است که به خاطر افزایش ثروت مدام بر بام اقتصاد ایران جولان میدهند.و بزرگترین غمشان داشتن ویزای کشورهای دیگر است و وقتی که بدست می آورند دیگر دغدغه آب و خاک مادری خود را ندارند.

چگونه میتوانم به خود بگویم مدرس در حالی که هنوز به اندازه قطره ای از اقیانوس رشادت و شهامت این عزیزان را نتوانستم درک کنم .
با چشم دیگری باید دید این زمانه را !

دوست دار همه شما
محسن مافی
مشاور ثروت آفرینی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *